Witaj!

Skarga - Avada / Yuki_Yuri
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#1
Na początek bardzo proszę Moderatorów, Administratorów i Head Adminów o nie zamykanie wątku oraz nie rozwiązywanie skargi przez przynajmniej 2 dni i nie edytowanie tego postu; prośba również o nie karanie % wszystkich, którzy się tu wypowiadają!
Wszystkich graczy zaś proszę, że jeżeli macie jakiekolwiek dodatkowe dowody czy informacje na temat osoby przedstawionej w skardze wstawiajcie to bez obaw pod wątkiem.
Tyle tytułem wstępu, zaczynajmy.


Nick oskarżającego: Pecie
Nick oskarżonego: Avada / Yuki_Yuri
Powód:
Od 8 grudnia moderatorka Yuki dopuściła się wykroczeń, które wypisane są w działach:
[Regulaminu Glównego Hapel.pl]
- pkt 3 ppkt 2 - http://imgur.com/RbPH98l.png (Walter Gingerblade również jest męską wersją Allyson)
- pkt 4 ppkt 2 (w tym również terminatorzenie)
- pkt 5 ppkt 4 pppkt 1 - przez zaniedbanie i postronność,
- pkt 5 ppkt 4 pppkt 6
- pkt 7 ppkt 5
[Regulaminu Organizacji]
- pkt 1 ppkt (2, między 3 a 4) "2. Zabrania się wykorzystywania postaci NPC (i wyimaginowanych) na rzecz organizacji."
[Postanowień]
Nr. 6 - NPC oraz postacie IC - wykorzystując skrzata Ministerstwa Magii wbrew realizmom;
Nr. 8 - Wywar Tojadowy - wydając nieoskryptowaną butelkę z Tojadem i wprowadzając w błąd gracza prowadzącego postać wilkołaka czym doprowadziła do śmierci jeden z postaci.
+ System wampirów - wprowadzając w błąd przez własne niedoinformowanie o prędkości biegu wampira. (Różnica 10-20 km/h jest znacząca) "- Szybkość wampira osiąga od 30km/h do nawet 40km/h"
Poza w/w wykroczeniami od regulaminu moderatorce można jeszcze zarzucić:
  • Pomówienia - Link1 Link2,
  • nadużywanie uprawnień w celu ułatwienia wybranym graczom rozgrywki - przykładowo dzięki temu magicznie szybko uciekli skrzatem należącym do Ministerstwa z płomieni pożogi,
  • niezatrzymywanie akcji niezgodnych z mechaniką i ustaleniami zarządu serwera - akcja na cmentarzu w której zginęła postać Mapiego, ucieczka przed pożogą w MM (było tam sporo osób, a bariery zostały przełamane przez pożogę - to znaczy, że musiała być blisko, tymczasem Lambdzie, jednej osobie, zabroniono tego; dokonał tego skrzat znajdujący się blisko org., Froxel mówił, że skrzaty nie mogą się deportować z MM poza MM, cóż, bariery przełamane - ale jakim cudem skrzat teleportował tyle ludzi? poza tym sugerowano, że to był ministerialny, bo Pingo został "ministrem") Klik1 Klik2, ucieczka wampira z Azkabanu gdzie płynięcie tyle czasu będąc wystawionym na promienie słoneczne i ew. promienie jutrzenki spowodowało by CK a lot w postaci nietoperza zakończyłby to jeszcze szybciej (wbrew regulacji dt. Azkabanu nadzorem najpierw zajęła się Yuki, po zwróceniu uwagi przez lambdę, który wtedy jeszcze był ministrem nadzór nad akcją przejął Arvid), wychodzenie za bariery Hogwartu "bo podobno otwierają bramę co niedzielę" mimo, że nie było takiej możliwości czy magiczne szaty Pingo, które są ale tak naprawdę ich nie ma,
  • tworzenie narracji niezgodnych z zasadami - odegranie narracji powstania ognia nie do z gaszenia na terenie zakazanego lasu przez płonącą akromantulę podczas gdy nie miałem zgody na spalenie lasu czy nawet takiego zamiaru. Mi się dostało a narracja została cofnięta,
  • świadome niestosowanie się do postanowień Administracji - Link1,
  • brak znajomości podstawowych komend - nadawała mi cuboida ponad 30 minut ;-;,
  • przyznawanie sobie rangi Administratora i HeadAdmina jako główną (widoczną dla wszystkich) rangę - Admin HeadAdmin,
  • brak pomocy podczas gry IC
    ,
  • brak respektowania kar nadanych przez osoby równej rangi - Link1,
  • przeklinanie na czacie OOC,
  • obraza Lavender na teamspeaku,
  • nadawanie rang graczom wykraczających ponad ich uprawnienia - Grand z rangą budowniczego
  • tworzenie własnych zakazów grania na koncie Irytka,
  • brak chęci współpracy w ekipie
    Link1,
  • nieznajomość Głównego Regulaminu - myślę, że znajdą się osoby które potwierdzą że nie wiedziała czy moderatorzy mogą sprawdzać podania (a lista praw i obowiązków nie jest duża w głównym regulaminie),
  • toksyczność oraz brak kultury osobistej.

Dowody (Wymagane Screenshoty): Wszystkie ss'y ze skargi - http://imgur.com/a/HZymY
Proponowana kara: Wyrzucenie z ekipy
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
Hurr Screeny ze skypa nie są dowodami Durr.
LambdaPL i JukiPL to n00by.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#3
Tylko dorzuce od siebie informacje o tym jak to dziwnym sposobem naginane są fakty i osoba pokroju Waltera ma w swojej walizce sławne z lustro z hogwartu, które wcześniej zostało zabrane przez kogoś innego. Rozdwojenie? Who knows...
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#4
Łączenie postaci, przerzucanie itemów z jednej martwej postaci na drugą, przekazywanie domów kilka tygodni po śmierci, posiadanie wielkich walizek, a tam składowanie wszystkich artefaktów, nawet takich, które już dawno nie istniały albo zostały zabrane z miejsca, w którym ich nie było.

Serio, tego co ona odpierdala nie da się zliczyć na palcach, a już na nowej postaci ma widmowe psy będąc w pierwszej klasie, no kur wa XD
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Od siebie dodam że byłem świadkiem efektów dziwnego nagłego Testamentu Allyson kiedy to postacie zaznajomienie z Allyson otrzymywaly nagle po śmierci paczki i inne prezenty.

Ale no mamy do czynienia z nowym Wybrańcem
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#6
Wczoraj troszkę pisałem z moderatorką jaką jest @Żmija i nie chce mi się ponownie tutaj wszystkiego wylewać z nadzieją, że pani moderatorka to zrobi pod napływem skarg Heart
Ale, że tak zapytam..... Ciekawe gdzie są te ss'y nieogara od którego dostałaś niezniszczalną torbę z nieskończonym dnem. Pomijając oczywiście fakt, że raczej wasze postacie nie są wstanie się znać a co dopiero miałaby dawać Ci jakąś torbę, więc czekam na ten wspaniały screen z jego datą. Bo coś czuję, że po prostu znowu sobie przerzuciłaś rzeczy z tamtej postaci na tą tak samo jak zrobiłaś to z postacią Waltera gdzie nagle postać Allyson, która podobno nie lubi Waltera ma nagle jakieś autorskie zaklęcia, i rzeczy które miała Allyson bo testament czy coś. (zignorujmy już fakt, że podobno niektóre zaklęcia były pod fideliusem XD) 
Jeszcze dodam jedną rzecz, że moderatorka ta podobno zostawiła ukrytą mapę Hogwartu ze wszystkimi przejściami w Hogwarcie, którą wraz z innym graczem znaleźliśmy. Gdy poprosiliśmy ją po prostu o jakiś obrazem albo, żeby nas po prostu poprowadziła to postanowiła tego nie robić mówiąc, że jest zajęta no cóż wywalone. Szkoda tylko, że teraz jak się znajdzie jakieś przejścia czy coś należą one do uwaga zdziwię Was. WALTERA GINGERBLADE!! Dziwne... No i te wszystkie hasła na przejścia stworzone przez nią bez żadnych podpowiedzi.
Sorczi za chaotyczną wypowiedź po prostu brak mi sił.
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#7
Akcję ze skrzatem, podczas ucieczki z Ministerstwa akurat nadzorował Arvid, a nie Yuki. Poza tym dodam jeszcze od siebie, że wczoraj Yuki bez odegrania żadnej akcji wężem, że znajduje się on na miejscu, uznała sobie, że takowy tam jest. Później wykorzystała go, aby dowiedzieć się o akcji, która miała gdzieś tam miejsce. Po chwili oczywiście zjawiła się na miejscu, odgrywając tylko rozmowę z wężem, który rzekomo ją o tym poinformował. Kiedy później chciałam z nią wyjaśnić sytuację, dlaczego nie odegrano żadnej akcji o obecności węża na miejscu, zaczęła się bronić faktem, że nie zrobiła tego, bo przecież nikt nie informuje administracji o akcjach przy obrazie, itd.
Tak samo jak inni się wypowiedzieli - przerzucanie sobie rzeczy z martwej postaci na żywą, rozdawanie wszystkim rzeczy po swojej śmierci, bo przecież doskonale wiedziała, że umrze, oswajanie widmowych psów w pierwszej klasie i dużo innych rzeczy, które można by długo wymieniać. Świadome tworzenie wiernej kopii martwej postaci, itd. Jej postać licząca 9 lat, potrafiąca łacinę, robiąca skomplikowane mechanizmy w pianinie. Wiedza kilkukrotnie wykraczająca poza wiek postaci - ba, wszechwiedzące postacie. Ostatnio po otrzymaniu informacji, że ma jakąś niezniszczalną torbę - poproszona o screeny z zakupu takiej torby, albo narzucania zaklęć na nią, powiedziała, że po prostu takich nie da, bo przecież ma tyle screenów, że tego akurat nie znajdzie. To wcale nie jest tak, że żadna taka akcja po prostu nie była odgrywana ;]]
Wczorajsza akcja z czarą ognia - screen, który zebrał sporo licków chyba wszystko wyjaśnia. xD
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#8
Myślę, że wszystkie te dowody wystarczą, by zdegradować Żmiję do rangi gracza. W końcu ktoś musiał zaświecić przykładem, nie?
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#9
Cóż, powiem szczerze, że nie jestem mocno w temacie jeśli chodzi o przewinienia owej moderatorki. Natomiast jeśli faktycznie jest aż tyle przewinień to powinny zostać wyciągnięte stosowne konsekwencje. Uważam, że tacy gracze niszczą/nijaczą rozgrywkę. Druga sprawa, że gracze odgrywający Gingerbladów często korzystają z zakazanych rzeczy MG, PG, TT. Ktoś w końcu powinien się tym zająć bo fakt,że jest to najstarszy ród, że gracze z tej rodziny są popularni na serwerze i ostatecznie,że są najprawdopodobniej najbogatsi, nie daje im prawa do takiego zachowania. W sumie to tyle ode mnie Wink
Silexan
Mugol


 
#10
^Widać też graczy którzy są najgłupsi xD


A co do skargi to tylko zauważę że rozdawanie domów/przedmiotów/stworzeń z testamentów jest bardzo dziwne. Bo jaka osoba w wieku niepełnoletnim, albo też nawet do 30 roku życia posiada testament. Mi to sie wydaje że w takim wieku nie myśli się o takich rzeczach, ale co ja tam wiem.

Wydaje mi się że Yuki jest osobą która nie powinna posiadać rangi moderatora ze względu na korzystanie z jej dla własnych korzyści. Są inne osoby które też tak robiły, i takie które robią. Jedynym słusznym rozwiazaniem takich problemów jest lepszy nadzór nad moderatorami i ich poczynaniami.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.