Witaj!

Skarga [Ferith]
Falka
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 4
Sty 2017

#1
Temat skargi: MG, wymuszanie akcji

Nick oskarżającego: Falka
Nick oskarżonego: Ferith
Powód:
Wiec tak.
Dzisiaj, kolo godziny 18/19, razem z Dyzma otrzymaliśmy od famira zgodę na stworzenia - rogate węże. Rangę nadawał nam - jako moderator - Ferith. Wszystko było ok, ale w pewnym momencie, kiedy byłam sama, podlecial do mnie nie wiadomo skad Ferith i na czacie OOC zatrzymał mnie. Ja sie zatrzymałam, a ten, zaczyna pytac sie na do: "czy mamy klejnoty na czole, ile mamy metrow i czy nasze luski są twarde" ja na to odpisalam rowniez na /do. Potem płyne sobie, po jakiś 5 minutach Ferith znowu do mnie podlatuje i na do pyta "czy plywam po powieszchni wody" ja mu odpowiadam, ze nie odpowiem mu bo wykorzystuje to, ze nadawal mi range, do tego, aby mnie upolowac. Wiec szybko zanurzylam sie w wodzie. A Ferith, na msg pisze ze jego postac latala nad jeziorem (cala akcja była na drugim końcu jeziora) i ze takiego 3 metrowego weża widać. To odpisałam mi ze zanurzam sie w wodzie. On nie miał prawa o mnie wiedzieć, IC nie ma pojecia ze ja tam jestem. Kiedy dopytywal sie na do, nie pisał żadnych akcji poza tym. Dał mi spokój, a następnie, koło godziny 20, Famir rozpoczyna narracje o tym, że z okolicy platformy (na ktorej odbywalo się 3 zadanie turnieju) czuć mięso i zasugerował w akcji, że powinnam tam popłynąć. No to posłusznie zaczełam tam płynąć. Zrobiłam sie niewidzialna (te z klejnotem maja taka zdolność) i powoli podplywałam do platfrmy. Wtem zjawił sie rocky i przegonił prefekta. A Ferith, niewiadomo skąd, pisze, że strzela we mnie strzałą i umarłam. To ja mu piszę, że jestem niewidzialna. Uciekam, ponieważ moja postac boi  sie ludzi. Rocky przegonił Feritha, to widac dokładnie na akcji. Kiedy jestem  juz w malym jeziorku,  po drugiej stronie od blednego mostu, nagle pojawia się Ferith i mówi, ze powinnam zostawiac strużkę za sobą, i tak mnie znalazł. Wtedy mnie wywaliło, a rodzoce zaczeli nalegać więc wbiłam znowu i pisze im, na ooc, że musze już iść. Wtedy Ferith zaczal grozić mi, że da mi.bana jeżeli nie odegram akcji. Mówię, że wole bana, bo musze pilnie schodzić. Oon to ignoruje i na do pisze ze powonnam sie wykrwawiać ze strzałą w pysku. To kolejne wykroczenie regulaminu, ponieważ nie dali mi czasu na unik. Użyłam /sprobuj 50. Nie udało się. Wiec koniec akcji i umarłam. Nke wspominając, że Famir wydał zgode na moje ck w ciągu godziny od mojego pierwszego zalogowania.
Dowody (Wymagane Screenshoty): Dodam jutro logi ponieważ zależy mi na aktualności skargi, a pisze na telefonie
Proponowana kara: Niech administracja wybierze + cofnięcie mojego CK
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#2
[Obrazek: xvb9ZC3.png]

Rogaty wąż poruszający się w wodzie i tak zostawia za sobą ślady chociażby jak te:
[Obrazek: XI03_4239_TP.jpg]
Takie zwierze nie mogło się tam pojawić z dnia na dzień, więc już musiało być widywane wcześniej, moja postać jako łasa na drogocenne przedmioty po prosty wykorzystała fakt pojawienia się takiego stworzenia.
To, że nie chciałaś ze mną współpracować i już nie pierwszy raz zarzucasz mi winę oraz oskarżasz o nieznajomość regulaminu to druga sprawa. Nie mam nic więcej do dodania bo @Sigths jak i @Hachi znają całą sytuację.
Falka
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 4
Sty 2017

#3
W takim razie to może usprawiedliwiać wszystkie MG, no bo każdy mógł się wcześniej dowiedzieć. Nie było żadnej akcji między nami (przed ck) oprócz tej na do.

Edit:
To, że napisałam to o Tobie ma ooc, nie znczy ze jest to jakikolwiek argument. Ty też możesz nagadywać na mnie na takim discordzie czy ts'ie, ale ja skargi o to nie mogę napisać
Edit2:
Nie odniosłeś się nawet do grożenia banem i wymuszania akcji. Przyznajesz więc że to zrobiłeś.
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#4
!Summon20%WarnaZaWypowiadanieSieWNieswojejSkardze

Obronie w tej wypowiedzi @Activity z prostej przyczyny, boli Cię fakt, że powody wyssane z palca, że stworzenie od niedawna itd. Jest w tym po części racja, ledwo dostałaś je i już tracisz, ale poruszę dwie kwestie.

"W takim razie to może usprawiedliwiać wszystkie MG, no bo każdy mógł się wcześniej dowiedzieć. Nie było żadnej akcji między nami (przed ck) oprócz tej na do."

Odniosę się jedynie do tego, a następnie zamilknę bo nie chce rzucać się fekaliami z graczami.

Uno, to, że wcześniej nie odgrywaliście między sobą nie oznacza, że nie ma prawo ubiegać się o zgodę na Twoje CK. Pragnę przypomnieć, że grając stworzeniem jakim jest Wąż Morski, ale nie tylko, Jednorożec lub nawet Wilkołak czy Wampir, z góry znajdują się osoby które charakterem swojej postaci chcą Cię zabić. Ha! Radzę Ci żyć w tym momencie w takim przeświadczeniu, że ty ledwo pomyślisz o postaci stworzenia, a ludzie już mają zgodę na Twoje CK, to jest tzw. masowe CK na określony cel.


Dos, czy to jakiś problem dla Ciebie, że straciłaś postać? Przecież zmieniasz je jak rękawiczki. Smile
Falka
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 4
Sty 2017

#5
Najłatwiej jest oceniać z daleka, prawda?

Nic nie wiesz, o moich ck, więc serdecznie cię proszę o nie wypowiadaniu się na temat, którego dokładnie się nie zna.

Edit:
Prosze nie warnować użytkowników nie zwązanych ze skargą a się wypowiadajacych.
Falka
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 4
Sty 2017

#6
A o to ss:

1. https://imgur.com/hQIEWvR

2. https://imgur.com/fABkG60

3. https://imgur.com/3bUE2ly

4. https://imgur.com/QL3qmcc

5. https://imgur.com/Z0aqPZx

6. https://imgur.com/nyepH2Y


W ss'ach wyraźnie widać, że Rocky przegania Feritha, a ten, jak gdyby nigdy nic, przylatuje za mną, twierdząc, że kierował się stróżką wody za wężem. Otóż nie. W prawdzie 3 metrowy wąż to nie płotka, ale nie aż tak, aby zostawiał za sobą wyraźne mocne ślady w dodatku kiedy płynie pod wodą. Wspomnę jeszcze, że woda w jeziorze obok Hogwartu jest mętna:


[Obrazek: O-O-mermaids-from-harry-potter-26795596-500-303.jpg]

Jak widać na załączonym obrazku, zdecydowanie pod wodą nie byłoby widać ciemnoniebieskiego stworzenia.


Wrócę jeszcze do  grożenia banem:

Mówisz, że chciałam uciec z akcji. Że nie masz pewności czy mówię prawdę. Ok, w pełni rozumiem. Ale skoro chciałam dostać bana, to czemu wymusiłeś na mnie akcję, w której piszesz dosłownie "wykrwawia się ze strzałą w pysku". Może ja nie chciałam tracić konta, nie chciałam odgrywać akcji na odwal sie jeżeli miałam mało czasu. A ty wykorzystałeś mój pośpiech do ck. 

Zażuciłeś mi też, że niewidzialność nie zapewnia niewidzalności tylko kamuflarz. Tak naprawdę, to pod wodą ciemnoniebieski wąż już byłby mało widoczny, a co dopiero taki, który ma kamuflarz.

Odniosę się jeszcze do jednego. Owszem, można ubiegać się o zgodę na CK  nawet w momencie zalogowania się stworzenia na serwer. Ale zgoda na ck, nie jest równoznaczna z faktem, że twoja postać IC o tym stworzeniu wie.
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#7
No tak skoro mnie prefekt IC przegonił moja postać już NIE MIAŁA PRAWA wrócić do tego samego miejsca. Nie wymusiłem akcji a tylko Ci napisałem co się dzieje z Twoją postacią bo ty zamiast grać IC wciąż mi zarzucałaś na chacie OOC winę o wszystko. Na tych ss'ach widać też twoje jawne MG i niechęć do przynęty gdyż widziałaś mój nick wyżej na platformie.

Taka prawda, że nie chcesz stracić postaci jak każdy z nas i jedyne co robisz to winisz mnie a nie widzisz swojej winy.
Falka
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 4
Sty 2017

#8
Activity napisał(a): (08.10.2017 17:40)No tak skoro mnie prefekt IC przegonił moja postać już NIE MIAŁA PRAWA wrócić do tego samego miejsca. Nie wymusiłem akcji a tylko Ci napisałem co się dzieje z Twoją postacią bo ty zamiast grać IC wciąż mi zarzucałaś na chacie OOC winę o wszystko. Na tych ss'ach widać też twoje jawne MG i niechęć do przynęty gdyż widziałaś mój nick wyżej na platformie.

Proszę bardzo:

1. Podczas pisania podania na stworzenie, w historii, napisane  było wyraźnie, że Łada razem z Dyzmą zostali pojamni przez ludzi razem z matką. Ci zabili ich rodzicielkę, lecz zdołały uciec. Famir może to potwierdzić albo nawet mogę dac ci tego screen. Moja postać miała prawo miec uraz do ludzi i jest to uzasadnione, więc odgrywałam wszystko dobrze, błędem zaś byłoby, gdybym podpłyneła do ciebie ochoczo i z radością.

2. Nie wiem jak czat OOC wpływa na moje dziania IC, w In Character robiłam wszystko zgodnie z przyjętymi zasadami RP.

3. MIAŁA PRAWO WRÓCIĆ, ale jak mogła wrócić po dosłownie 5 minutach.
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#9
Nie do mnie a do przynęty głęboko w wodzie. Ja decyduje o mojej postaci a nie ty, wracam wtedy kiedy chcę i kiedy to uważam za słuszne. Więcej Ci nie odpisuje bo nie mam po co, Famir będący przy całej akcji zna sytuację.
Falka
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 4
Sty 2017

#10
Owszem, mogła być pod wodą, ale w narracji napisanej przez Famira nie było o tym słowa. Kim ja jestem, aby wiedzieć, gdzie przynęt się znajduje?

Nie odniosłeś się ani trochę do swojego grożenia banem, oraz mg którego dokonałeś tepając się do mnie i pytając o mnie na /do.
Niech więc Famir się wypowie.


Taka prawda, że to ty nie chcesz przyznać się do błędów, które popełniłeś.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.