Witaj!

Apelacja o ub Michaela
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#1
Po sugestii Emila tworzę ten wątek w imieniu Michaela.



Twój nick: Michael

Nick admina/moderatora który dał ci bana: hubcik99
Powód przez jaki zostałeś zbanowany: Naśmiewanie się z członka administracji
Czas bana: 1 miesiąc
Dlaczego chcesz być odbanowany:
Otóż, moim zdaniem ban jest całkowicie niesłuszny. Dlaczego?
Jego powodem jest post, jaki zamieścił Michael w moim podaniu na Mistrza Gry, w którym stwierdził on, że komentarz Hubcika (http://www.Hapel.pl/forum/Thread-Mistrz-...2#pid11132) jest jego własną autocharakterystyką. Miało to z pewnością charakter drobnej ironii i żarciku skierowanego w stronę Hubcika, z czym się zresztą zgadzam, bo skrajną hipokryzją jest kierowanie takiej opinii o mnie, kiedy o wiele bardziej pokrywa się to z zachowaniem samego Hubcika. Nie użył on żadnego wulgaryzmu ani nie obraził Hubcika. Po prostu wyraził swoją opinię na temat jego komentarza, co jest całkowicie dozwolone.

Jak widać Hubcika duma poczuła się urażona, ale nie jest to powodem by karać niewinnego gracza. Powód bana i sytuacja w jakiej zaszedł są co najmniej śmieszne i niepoważne. Smutne jest też, że Hubcik nawet nie umie skontrować riposty Michaela w rozmowie z nim, lecz ucieka się do bana za to, za co nie ma prawa go banować.

Proszę więc w imieniu gracza Michael, jako że sprawa jest powiązania z moim podaniem, o jego całkowity unban. Miłe byłyby także przeprosiny ze strony Hubcika, bo jego zachowanie było głupie i sprzeczne z tym, jak powinien się zachowywać członek Ekipy. Jeśli zacznie się banowanie za poglądy nie obrażające kogoś, to jest to równia pochyła do katastrofy.

Pozdrawiam, Selvyn.
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#2
Gdyby to była pierwsza sytuacja bana by nie dostał. UB nie będzie.
I nie mów, że moja opinia to hipokryzja bo moim obowiązkiem było przekazanie szczerej OPINII, i żadna hipokryzja i inne tu nie wchodzą w grę, to opinia obiektywna.

"Po prostu wyraził swoją opinię na temat jego komentarza, co jest całkowicie dozwolone." To nie opinia, to kontra.

PS. Nie twój ban, nie twoja sprawa.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#3
Chodzi mi o to, że sam warn jest za nic. Michael nie złamał żadnego punktu regulaminu.
Odpisał jedynie na twoje zarzuty w moim podaniu, które podparłeś głównie subiektywnym odczuciem do tego, że ci w Mortisie nie pomogłem. No bądźmy poważni. Tongue

Moja, bo napisane w moim podaniu. Emil poradził, żeby napisać apelację w imieniu Michaela, kiedy poprosiłem go o interwencję - więc piszę. Wink
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#4
Nie. Oceniłem Ciebie, a nie prywatne sprawy. Co do Michaela nie raz ze mnie się wyśmiewał, mam prawo uznać to za obrazę i otrzymał wynagrodzenie.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#5
Oceniał po prostu w sposób satyryczny systematyczność twojej pracy. Wink Trochę dystansu do siebie, nie użył wulgaryzmów ani nie obraził cię w niekulturalny sposób, tylko ironicznie powiedział parę słów.
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#6
Naucz się czytać plz.. "[...] nie raz ze mnie się wyśmiewał"
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#7
Prawo nie działa wstecz. Nie można dawać warna za kilkanaście różnych wydarzeń. Nie dałeś mu wtedy kiedy obrażał na serio, to nie możesz mu dać teraz kiedy robił to tylko ironicznie i bez żadnej obrazy.
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#8
Zamykam, o ile pamiętam bana może zdjąć osoba, która zbanowała więc UB nie ma.

PS. Ban też nie działa wstecz.
Deleted
Mugol


 
#9
Dopowiem się jedynie, że wg. taryfikatora gracz dopuszczający się obrazy członka ekipy podlega karze czterech punktów ostrzeżeń i/lub dwutygodniowego bana. Temat jak i wątek otwieram.
Silexan
Mugol


 
#10
Moim zdaniem kara zbyt surowa jak na to jedno zdanie które napisał. Wg. mnie max 40% warna mógł otrzymać.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.