Zaakceptowane Podanie
ShiningShadow00
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Sty 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Maks Ramsay
Miejsce urodzenia: Dom w Ayr, Szkocja
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Jestem mądrym i inteligentnym chłopcem, który swoją wiedzę pozyskuje w większym stopniu z książek, które czyta. Woli spędzać czas samemu w ciszy. Uwielbia czytać książki przygodowe. 
Wygląd postaci: Jestem niskim chłopakiem (około 159cm), mam średniej długości brązowe włosy zaczesane do góry. Moje oczy są niebiesko-brązowe. Na moim prawym policzku znajduje się pieprzyk. Moja cera jest kremowa. Ubieram się w luźne koszulki i bluzy z kapturem. Zazwyczaj chodzę w jeansach. 
Historia postaci: Urodziłem się osiemnastego sierpnia w małym miasteczku na zachodzie Szkocji. Moich rodziców nigdy nie poznałem. Oddali mnie do domu dziecka, gdyż twierdzili, że nie zdołają mnie utrzymać.
 Gdy byłem w domu dziecka objawiła mi się moja magiczna moc, a mianowicie było to gdy jeden z podopiecznych chciał pobić mojego kolegę. Gdy stanąłem do walki z napastnikiem pokonałem go nie dotykając jego ciała. Ogólnie w ośrodku opiekuńczym byłem raczej skrytym dzieckiem. Miałem tylko jednego kolegę, a czas wolałem spędzać sam na sam z książką.
 W wieku 8 lat przygarnęła mnie bogata rodzina mugoli, która zawsze pragnęła mieć dziecko. Żyłem bez większego stresu, dostawałem wszystko co chciałem więc nie potrzebowałem kolegów. W szkole większość uważała mnie za dziwaka gdyż z nikim nie rozmawiałem. Codziennie wieczorem odkąd, zdarzył się incydent z domu dziecka, czytałem artykuły o czarodziejach. Tyle się tego naczytałem, że nie mogłem doczekać się dnia gdy dostanę list z Hogwartu.  
Gdy nadszedł ten dzień ''rodzice'' wyprawili mi przyjęcie, lecz nikt oprócz nich nie przyszedł. Po imprezie zawieźli mnie na peron skąd ruszyłem do świata magii. 
 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od Firzena

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Wstrzymuje.

Rozwiń historie.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
ShiningShadow00
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Sty 2016
0
#3
Poprawione
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#4
Akcept. Ravenclaw
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.