Witaj!

Victor Montrose [Dziecko]
Human
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 7
Wrz 2015
Ravenclaw

#1
[Kiedyś McGowan]
Urodzony dnia: 13 kwietnia **Około 6 lat temu**
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: Brytyjska
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Londyn, Szpital świętego Munga
Aktualne miejsce zamieszkania: Hogsmeade
Zdjęcie lub rysunek postaci: [Jak mi się zachce poszukać to wstawię tu coś Tongue]
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Wygląd postaci: Victor to zielonooki chłopak o włosach koloru brązowego. Jego nosek jest drobny i lekko zadarty. Jest on niziutkim i chudziutkim dzieciaczkiem. Ma chude policzki, i bladą cerę. Jego włosy są w miarę krótkie. 
Charakter postaci: Victor jest niezwykle sprytnym oraz przebiegłym dzieckiem. Potrafi wyratować się z wielu rodzaju sytuacji. Jest on również rozważny oraz troszkę zepsuty. Zawsze był on ciekawy świata. Bardzo łatwo u niego o to, by go pogniewać czy posmucić, z tego powodu dosyć często zdarza mu się płakać. Stara się być dla osób miły, jednak osoby, które na to nie zasłużyły, raczej obraża. Bardzo łatwo o jego zaufanie. 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Historia postaci:
 
 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Rodzina postaci:
James Montrose - ojciec
Isadora McGowan[R.I.P.]- matka
Tin Montrose - przyszywany brat
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Coś na wzór relacji:
James Montrose - Najlepszy tatuś jakiego może sobie wyobrazić. 
Tin Montrose - Wspaniały brat, mimo, że zna go bardzo krótko, to już go polubił, wręcz pokochał niczym rodzonego brata, jednak chwilami się sprzeczają, gdyż Tin co chwile chce wychodzić z domu a młody Victor mu na to tak średnio pozwala. 
Caitlin Teasel - Miła pani, która nauczyła go wspaniałego pocisku dla tych co go będą obrażać, "Twoja stara".
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Ciekawostki:
- Nabawił się ogromnego strachu przed dementorami, które latały sobie pewnego dnia po Hogsmeade. 
- Boi się również "mugolskich mioteł na kółkach" czyli samochodów. 
- Uwielbia tulić się do swojego ukochanego pluszaczka
- Bardzo lubi pytać o różne rzeczy
- Zawsze zadziwiały go takie rzeczy jak miotły
Może kiedyś coś tu jeszcze dodam. 

Human
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 7
Wrz 2015
Ravenclaw

#2
@Aktualizacja:
Dodano troszkę historii
Zmieniono kilka rzeczy
Być może coś jeszcze, lecz mogłem o tym zapomnieć.
                                                                                                 Tak wiem, że wątek ten nie jest jakąś staranną pracą.
Human
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 7
Wrz 2015
Ravenclaw

#3
No więc nareszcie apdejt, postanowiłem odświeżyć tą zakurzoną kartę postaci, i napisać co tam u Victorka. I tak wiem, że nikogo to nie interesuje ale co tam, apdejt mile widziany xD
Wiem że napisane chaotycznie itp. ale nie mam dziś weny.
Aron
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 0
Mar 2016
0
Slytherin
#4
Nie chce nic mówić, ale jakim cudem Montrose? Od kiedy niby to jest rodzina mojej postaci?
Te nazwisko juz dawno było tak jakby to powiedzieć zajęte, przez moja postać. 
Nie chce nawet sobie wyobrażać, że miałbym mieć z twoja postacią jakiekolwiek powiązania rodzinie.
A same nazwisko będzie najpewniej jeszcze używane.

Co to za nagła zmiana nazwiska?
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#5
@Up Zmiana nazwiska zaistniała, ponieważ poprzednie było wyśmiewane, i wgl et cetera. 
Poza tym jak staramy ci się wytłumaczyć na Skypie to istnieje coś takiego jak zbieżność nazwisk.
Czy ja mam ci mówić ile osób z moim nazwiskiem mieszka na samym Pomorzu, a co dopiero w całej Rzeczpospolitej?
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#6
Tak. Ale inaczej wygląda sytuacja, kiedy ma się do czynienia ze światem czarodziejów, których w porównaniu do ilości mugoli, jest w Anglii bardzo niewiele i jakakolwiek zbieżność nazwisk w uniwersum nigdy nie zaistniała. Kiedy bohaterowie posiadali takie same nazwiska, to oznaczało to, że są dalsza, bądź bliższą rodziną. Biorąc pod uwagę, że twoja postać posiada 100% czystości krwi to tym bardziej wyklucza możliwość, żeby DWA RÓŻNE rody czarodziejów posiadały to samo nazwisko.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#7
Po co ta spina, skoro oni zmienili nazwisko w urzędzie? Nie mają go po przodkach z tego co widzę.
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#8
@Up Dzięki za to, że będę mógł uniknąć kilku pytań... ;-; Poza tym, jak to Eryk powiedział, że Aron sam zrezygnował z nazwiska Montrose na rzecz Lestrange czy cuś... lul nie pamiętam 
Aron
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 0
Mar 2016
0
Slytherin
#9
Tylko na początku się przywołam bo jednak zrezygnowanie z nazwiska nie oznacza, że puf i nigdy go nie miąłem. Ciągle ród Montrose to moja rodzina, a z owego nazwiska jeszcze pewnie skorzystam. Chociaż moja irytacja była najbardziej z tego, że ktoś owe nazwisko tak jakby ktoś podkradł, ale teraz to juz mi przeszło.
Czyli OOC wole juz się nie udzielać, ale z chęcią wypowiem sie moja postacią.
ReseT
Czarodziej




Posty: 34
Tematy: 7
Mar 2016
25
#10
Aron napisał(a): (19.08.2016 00:42)Tylko na początku się przywołam bo jednak zrezygnowanie z nazwiska nie oznacza, że puf i nigdy go nie miąłem. Ciągle ród Montrose to moja rodzina, a z owego nazwiska jeszcze pewnie skorzystam. Chociaż moja irytacja była najbardziej z tego, że ktoś owe nazwisko tak jakby ktoś podkradł, ale teraz to juz mi przeszło.
Czyli OOC wole juz się nie udzielać, ale z chęcią wypowiem sie moja postacią.

JA JESTEM TIN DIETRICH MONTROSE PAMIĘTAJ PRZY ZABIJANIU , ŻE ONI MNIE ADOPTOWALI , JA ICH NIE ZNAM. MNIE WALIC NA PYRKE NIE MUSISZ.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.